Możliwe są następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze (za Pobraniem)

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Firma MAD Studio zastrzega sobie prawo dodatkowej weryfikacji telefonicznej przy zamówieniach tego typu.

Przelew na konto bankowe (Przedpłata)

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie się do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub poczty.

Po złożeniu zamówienia z formą płatności "Przedpłata" w wiadomości e-mail Klient otrzymuje nr rachunku bankowego, na które należy przelać kwotę za zamówione Towary wraz z kosztem wysyłki.

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunek firmy MAD Studio zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Informujemy jednocześnie, iż nie realizujemy wysyłki zamówionych Produktów na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przelewy24- płatność online

Przelew dokonywany za pośrednictwem operatora płatności internetowych Przelewy24 - PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres: 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 779-236-98-87.

Z chwilą potwierdzenia skutecznego dokonania płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku wystąpienia problemów z płatnością on-line prosimy o kontakt z działem sprzedaży firmy MAD Studio w celu informacji o dalszym postępowaniu.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty w salonie MAD Studio, Czestochowa ul. Dąbrowskiego 42, 1 piętro

Produkt dodany do ulubionych

Strona korzysta z plików cookie. Więcej...